Duda Deck Baseny ogrodowe Wrocław
 
zadzwoń
793 588 718
zadzwoń
793 588 718

Baseny ogrodowe z ruchomym tarasem

 

Baseny ogrodowe z ruchomym tarasem baseny-z-ruchomym-tarasem

Baseny ogrodowe z ruchomym tarasem baseny-z-ruchomym-tarasem

Baseny ogrodowe z ruchomym tarasem baseny-z-ruchomym-tarasem

Basen ogrodowy z ruchomym tarasem to luksusowe zadaszenie basenu, które pozwala doskonale wykorzystać dostępną przestrzeń i jednocześnie zaoszczędzić znaczne ilości miejsca. Taras ruchomy daje możliwość odpowiedniego zabezpieczenia basenu niezależnie od pory roku i stworzenia przestrzeni do wspaniałego wypoczynku nad wodą. Dodatkowo jest to bardzo dobry sposób na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci podczas ich samodzielnej zabawy w ogrodzie.

Ruchomy taras może być doskonałym miejscem do relaksu w ulubionym leżaku nad basenem, gdy jest on otwarty lub po zamknięciu stać się dodatkową przestrzenią na spotkania w gronie przyjaciół i rodziny. Jest to więc rozwiązanie bardzo funkcjonalne, a przy tym doskonale współgrające z otoczeniem. Taras ruchomy daje wspaniałe możliwości aranżacyjne ogrodu, zwiększając jego walory estetyczne.

Nasza firma od lat specjalizuje się w budowie basenów ogrodowych i tarasów, a dzięki doświadczonym i wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów nasze realizacje charakteryzują się wyjątkową odpornością na czynniki zewnętrzne i trwałością. Oferujemy również w bardzo atrakcyjnej cenie wizualizacje projektu na taras i basen ogrodowy. Wrocław jako miejsce naszej siedziby jest miastem, w którym możemy w szybkim terminie umówić spotkanie bezpośrednie. Jednak budowę basenów i tarasów realizujemy na terenie całego kraju, dlatego wszystkich zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 793 588 718 w celu omówienia szczegółów budowy Państwa idealnego basenu.

 
 

Wrocław ul.Karmelkowa 29/14 Działamy na całą Polskę.

Duda Deck Baseny DudaDeck Piotr Duda
ul.Karmelkowa 29/14
52-437 Wrocław
NIP: 7521375433
Duda Deck Wrocław Godziny pracy biura
Poniedziałek - piątek 700 - 1800
Sobota 900 - 1500
Duda Deck Śląskie Masz pytania? Zadzwoń:
793 588 718
Dział handlowy:
694 791 875
Duda Deck Dolnośląskie Kontakt mailowy
basenydudadeck@gmail.com
biurodudadeck@op.pl
Duda Deck Baseny ogrodowe
Polityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl