Duda Deck Baseny ogrodowe Wrocław
 
zadzwoń
793 588 718
zadzwoń
793 588 718

Baseny ogrodowe z zatapianym tarasem - baseny z regulowanym dnem

 

Baseny ogrodowe z zatapianym tarasem - baseny z regulowanym dnem baseny-ogrodowe-z-zatapianym-tarasem

Baseny ogrodowe z zatapianym tarasem - baseny z regulowanym dnem baseny-ogrodowe-z-zatapianym-tarasem

Baseny ogrodowe z zatapianym tarasem to jedno z najnowocześniejszych i najefektywniejszych sposobów zadaszenia basenu. Zatapiany taras jest idealnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić znaczną ilość przestrzeni i zachować piękny wygląd basenu oraz ogrodu. Niewątpliwym atutem zatapianego tarasu jest fakt, że po zamknięciu basenu właściciele zyskują dodatkową przestrzeń, idealną na spotkania z przyjaciółmi, czy relaks w ogrodzie.

Basen z zatapianym tarasem to idealny sposób na jego zabezpieczenie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. mrozy w trakcie zimy. Dodatkowo jest to idealny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i zwierzętom podczas ich samodzielnej zabawy w przydomowym ogrodzie.

Nasza firma oferuje baseny ogrodowe z zatapianym tarasem wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i odporność na uszkodzenia oraz czynniki atmosferyczne. Dodatkowym atutem jest ich niepowtarzalny wygląd, który osiągamy dzięki dbałości o wykonanie nawet najmniejszych detali.Oferujemy pełne wykonanie usługi od początku, aż do oddania gotowego do użytku basenu, a podczas samej realizacji projektu zapewniamy dobry i fachowy kontakt oraz doradztwo naszych doświadczonych pracowników. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły naszych klientów, a indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że chętnie podejmujemy się realizacji najróżniejszych projektów i pomysłów.
Baseny ogrodowe z zatapianym tarasem - baseny z regulowanym dnem baseny-ogrodowe-z-zatapianym-tarasem
Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również wizualizacje 3D w atrakcyjnej cenie 100 zł brutto. Wizualizacja pozwoli na idealne rozplanowanie przestrzeni i sprawdzenie, jak ostatecznie będzie się prezentował Państwa wymarzony basen ogrodowy. Wrocław, Śląsk i województwo dolnośląskie, ze względu na bliską odległość do naszej siedziby mogą liczyć na szybkie spotkanie bezpośrednie w celu omówienia szczegółów realizacji Państwa projektu. Budowę basenów i tarasów realizujemy na terenie całego kraju, dlatego wszystkich zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 793 588 718, a chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wyjaśnimy wątpliwości.

Galeria

 
 

Wrocław ul.Karmelkowa 29/14 Działamy na całą Polskę.

Duda Deck Baseny DudaDeck Piotr Duda
ul.Karmelkowa 29/14
52-437 Wrocław
NIP: 7521375433
Duda Deck Wrocław Godziny pracy biura
Poniedziałek - piątek 700 - 1800
Sobota 900 - 1500
Duda Deck Śląskie Masz pytania? Zadzwoń:
793 588 718
Dział handlowy:
694 791 875
Duda Deck Dolnośląskie Kontakt mailowy
basenydudadeck@gmail.com
biurodudadeck@op.pl
Duda Deck Baseny ogrodowe
Polityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl